Duygusal ve romantik bir yapı, kadın balık burcunun özellikleri arasındadır. Pasif insanlar değillerdir balık kadınları. Hırslı ve tuttuklarını koparan bir yapıları vardır. Güler yüzlü ve sempatik halleri ile ilgi odağı olurlar. Evlerine bağlıdırlar ve evlerinde kendilerini huzurlu hissederler.

Kuvvetli sezgi gücü, kadın balık burcunun özellikleri arasında dikkat çekici olanlardandır. Bu, onların hassas ruhlarından ileri gelen bir özelliktir. Balık burcu kadınları ince ruhludurlar ve sanata da düşkündürler. Toplumsal duyarlıkları da son derece gelişmiştir. Düşünceli ve merhametlidirler. Balık burcu kadınları biraz rahatlarına düşkün insanlardır. Her türlü güzelliklere karşı ilgi duyarlar.

Kıskanç bir yapı da, balık burcunun özellikleri arasındadır. Her konuda en iyi olmayı arzu ederler. Bunu sağlamak için de ellerinden gelen çabayı gösterirler. Balık kadınları dikkat çekmeye de bayılırlar. Bunu sağlamak için her zaman bakımlıdırlar ve giyimlerine de özen gösterirler.

Aşk balık kadınları için olmazsa olmaz bir öneme sahiptir. Neşeli ve sempatik halleri ile erkekler tarafından hemen beğenilirler. Son derece çekici ve hoş bir mizaca sahiptirler. İlişkilerinde son derece özverilidirler. Gerçek aşk için yapamayacakları fedakarlık yoktur. Evlilikten korkmazlar. Evlendiklerinde de, eşlerini ve çocuklarını mutlu etmesini bilirler. Kıskançlık ta, kadın balık burcunun özellikleri arasındadır.

76207 Okunma